SIDEMAINSTREAM, OTWARCIE TRZECIE

Szanowny Czytelniku!

The times they are a-changing, że pozwolę sobie zarzucić klasycznym frazesem. Sidemainstream przez ostatni rok cierpiał męki w blogowym czyśćcu, bo nie byłem pewien w którą stronę go popchnąć. Teraz, po miesiącach mżawek i miejscowych przejaśnień, wzeszło słońce dla tego bloga i będzie ono świeciło po wsze czasy. Dlaczego? Bo trzy powody.

Po pierwsze: bo po zawodzie, jaki sam sobie sprawiłem swoim lenistwem, doszedłem do wniosku, że co cztery ręce, to nie dwie. Jednoosobowy twór, jakim przez ostatnie dwa i pół roku był Sidemainstream, zmienia się w duet. Do ekipy dołącza Kacper white-ghost, do niedawna autor Mój Autorski (http://mojautorski.wordpress.com/), bloga prowadzonego równie leniwie i niesystematycznie, co mój. Obaj wierzymy, że razem lżej będzie udźwignąć niezwykle ciężkie brzemię blogowania i osiągniemy cybernetyczny sukces na miarę duetu Bregović i Krawczyk. Albo nic z tego nie wyjdzie i dalej będziemy równie leniwi i nieefektywni, jak byliśmy dotychczas. Czas pokaże.

Po drugie: bo od założenia Sidemainstream minęło aż dwa i pół roku, co uważam za mały sukces. Innym, większym, jest zaskakujący mnie fakt, że pośród Was, drodzy Czytelnicy, jest kilka osób, które są ze mną od początku istnienia blogowego świata. Za to Wam dzięki i dlatego nie dam Wam jeszcze powodu do odlajkowania Sidemainstream na fejsbuku.

Po trzecie: bo obecna, trzecia już wersja bloga ma najlepszy layout. Może i nie jest to zachód słońca nad Wielkim Kanionem Kolorado, Jaguar E-Type ani Anna Przybylska, ale i tak jest dosyć ładnie, szczególnie pamiętając paskudny, ładujący się całe wieki czarny motyw z pierwszej wersji.

Sidemainstream żyje. Padł, ale powstał i maszeruje dalej. Razem z Kacprem obiecujemy nie przestawać płodzić teksty, które interesują głównie nas samych, aby już dziś budować lepsze jutro.

No to jedziemy z koksem.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s